SMART GSM KEY + CLOUD

Chytrý ovladač GSM KEY Vám umožní obsluhovat vrata, bránu, markýzy, kotel, zavlažovaní a další zařízení pomocí mobilního telefonu.

Spravujte GSM KEY SMART 3T odkudkoliv pomocí internetové služby
GSM KEY CLOUDVyzkoušejte 3 měsíce provozu ZDARMA!

CO JE TO GSM SMART KEY?

GSM SMART KEY je zařízení, které Vám umožní otevírat vrata, bránu nebo závoru pomocí mobilního telefonu. Uživatelé jsou autorizování na základě telefonního čísla příchozího hovoru. Seznam oprávněných uživatelů může administrátor upravovat pomocí SMS zpráv nebo z PC. Jelikož příchozí hovor není uskutečněn, je otevření brány bezplatné.

Vlastnosti GSM SMART KEY

 • Bezplatný provoz
 • Vysoká bezpečnost
 • Pohodlné ovládání
 • Správa uživatelů v telefonu nebo PC 
 • Výhody GSM SMART KEY proti klasickým ovladačům

 • Již žádné náklady na opravy nebo pořízení nových ovladačů
 • Rychlé přidání a odebrání uživatele
 • Žádné ztracené nebo odcizené ovladače
 • Kontrola přístupu podle telefonního čísla (historie přístupů)
 • Na trhu jsou již několik let zařízení, která můžete ovládat zadarmo mobilním telefonem

  Díky zařízení GSM KEY, které využívá ke komunikaci mobilní síť, můžete ovládat různá zařízení. Tato technologie je cenově dostupná, pořídíte ji již od 4 416 Kč, a řeší mnoho nepříjemností, které přináší klasické dálkové ovládání.
  V ovládaném zařízení je GSM modul se SIM kartou. Ten zaznamená prozvonění a následně vytvoří elektrický impuls, který spustí naplánovanou akci. Výborné na této technologii je, že je její používání prakticky zadarmo. "Ovládací" hovor totiž není uskutečněn a jde vždy jen o prozvonění.

  Zařízení vybavené chytrým ovladačem GSM KEY je zároveň bezpečné. Majitel si může zvolit konkrétní mobilní čísla, která budou dané zařízení ovládat. U verzí určených pro běžné domácnosti a malé firmy je počet uživatelů v řádech desítek, u PROFI verzí pro velké firmy může jedno zařízení ovládat i několik stovek uživatelů. Tato technologie je úžasná svojí jednoduchostí a praktičností. 

  Pro představu

  Je to jednoduše řečeno malá krabička připojená k pohonu či jednotce, kterou chcete ovládat pomocí vašeho mobilního telefonu.

  Nastavování

  Chytrý ovladač se dá nastavovat pomocí SMS, aplikace v telefonu a vyšší verze i pomocí počítače.

  Ovládání

  Všechny verze se ovládají pomocí prozvonění. Samozřejmě lze jedním hovorem ovládat i více připojených zařízení najednou.

  Víte že

  Právě na vrata, brány a pojezdy se GSM KEY používá nejčastěji. "Tato technologie je oblíbená hlavně u garážových a vjezdových vrat.

  Oproti běžným dálkovým systémům má chytrý ovladač GSM KEY nespornou výhodu v tom, že pomocí něj můžete bránu obsluhovat na jakoukoliv vzdálenost díky vestavěnému GSM modulu. "Můžete třeba ležet na pláži a otevřít na dálku bránu svého pozemku v Čechách zahradníkovi, který vám jde posekat trávník."

  Příklad

  Pokud prozvoníte GSM KEY v pravý čas, můžete si načasovat otevření brány tak, abyste jen projeli a neblokovali provoz. Bránu můžou navíc otevírat všichni členové rodiny a vy nemusíte přikupovat drahé ovladače. Nového uživatele přidáte jednoduchým potvrzením SMS, stejně jednoduše mu oprávnění odeberete.

  Rolety, markýzy a žaluzie

  Kromě vrat jsou ovladače GSM KEY využívány i k ovládání stínicí techniky. Není nad to, když můžete v parném slunném dni zatemnit domácí okna s dostatečným předstihem, než přijedete domů. Velmi pohodlné a praktické pak může být ovládat mobilem zastínění vysoké pergoly, markýzy nebo zastřešení bazénu.

  Kotle a klimatizace

  Stále rostoucím segmentem, který se těší oblibě dálkového ovládání jsou kotle a klimatizace. V kombinaci s ovládáním stínicí techniky můžete ovládáním těchto přístrojů na dálku ušetřit i desítky tisíc korun ročně.

  Řada zákazníků používá chytrý ovladač GMS KEY pro ovládání topné soustavy například na chalupě. Ve čtvrtek večer jednoduše odešlou SMS a klidně spustí plynový kotel v objektu vzdáleném stovky kilometrů. Když pak v pátek po práci dorazí, mají perfektně vytopeno.

  Autorizované montážní firmy

  Přestože GSM SMART KEY lze snadno nainstalovat a používání je intuitivní, doporučujeme instalaci svěřit autorizované montážní firmě. Proškolení profesionálové jsou připravení nejen celý systém navrhnout a zprovoznit, pomohou Vám také vložit telefonní čísla uživatelů a upravit nastavení, v případě nesnází se na ně můžete s důvěrou obrátit.

  Seznam autorizovaných montážních firem je pravidelně aktualizován. Vybíráme si mezi firmami s dlouholetými zkušenostmi s instalacemi garážových vrat, brán a závor.

  Mobilní aplikace

  Mobilní aplikaci k ovládání chytrého ovladače SMART 3T najdete pod názvem SECTRON GSM KEY na Apple App store a Google Play.

  SECTRON s.r.o.

  Josefa Šavla 1271/12
  709 00  Ostrava - Mariánské Hory
  Tel.: +420 599 509 599


  • GSM KEY umožní otevírání bran, závor a vrat mobilním telefonem.
  • Otevírání ZDARMA.
  • Ovladání mobilem.
  • 100% bezpečnost - autorizace podle telefonního čísla.
  • Možnost ovládání dalších zařízení - zabezpečení, topení, čerpadla
  • GSM Klíč LITE - pro domácnosti
  • GSM KEY SMART - pro domácnosti a malé firmy
  • GSM Klíč PROFI - pro firmy, hotely, parkovací domy