Vrata můžete otevírat mobilním telefonem a nemusíte vystupovat z auta

08.04.2022

"Smart Home" se dnes stal zavedeným pojmem. Definuje tak domov, který má vytápění, klimatizaci, osvětlení, domácí spotřebiče, počítače, video i audio systémy, zabezpečení domu s kamerami v jednom systému a celé to vzájemně komunikuje. Vše lze ovládat nejen z domu, ale také vzdáleně pomocí aplikace.

Ne všude, a ne všichni tomuto trendu fandí, a proto je na trhu již od roku 2005 produkt GSM KEY. Jedná se o GSM dálkové ovládání vrat, bran, závor. Pomocí technologie GSM se realizuje hovor, kterým se sepne relé, a to zajistí provedení daného úkonu, tedy ovládání brány (otevírání brány), ovládání vrat, ovládání garážových vrat. Toto dálkové ovládání garážových vrat má své nesporné výhody. Nemusíte mít u sebe dálkový ovladač. Stačí, pokud s sebou máte mobilní telefon. Dnes v době digitálních displejů ve vozech a propojení s mobilním telefonem je dálkové ovládání vrat o to jednodušší. Jednoduše si přidáte telefonní číslo do paměti oblíbených telefonních čísel, a to se vám promítne v infotainmentu vozidla. Dálkové ovládání mobilem je velmi jednoduché a intuitivní. Dálkový ovladač na garážová vrata můžete směle zahodit. Vrata na dálkové ovládání se dají jednoduše předělat na dálkové ovládání mobilem. Vzpomeňte si, jak jste museli dálkový ovladač vrat chránit před vlhkem. Dálkové ovladače vrat potřebuji měnit baterii, ovladač na bránu se může rozbít. Dálkový ovladač na bránu se může rozbít.

O mobilní telefon se člověk stará s jinou péčí, nezapomíná jej doma, baterie vydrží minimálně celý den a signál dálkového ovládání mobilem je odkudkoliv.

Získejte absolutní kontrolu nad vašimi vraty, branou nebo závorou díky našemu GSM ovládání brány - GSM KEY.

Podívejte se na výhody GSM KEY. Existují tři verze. Vyberete si určitě tu pro vás.