Výběrové řízení na pozici: Obchodní reprezentant

15.06.2020

Hledáme kolegu, který bude propagovat značku GSM KEY

Misto pracoviště: ČR
Pracovní poměr: živnostenský list
Požadované vzdělání: Středoškolské vzdělání s maturitou

Požadujeme

  • Živnostenský list
  • SŠ vzdělání technického nebo obchodního zaměření
  • Zákaznický přístup a týmovou spolupráci
  • Tah na branku, orientaci na výkon
  • Nekonfliktní vystupování a projev, komunikativnost a flexibilita
  • Schopnost pracovat samostatně, systematicky, pečlivě
  • Spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci
  • Ochotu a potenciál pro učení se nových věcí
  • Práce na PC na úrovni pokročilého uživatele

Výhodou

  • Praxe v oboru pohonů, bran, vrat, závor, oken a žaluzií
  • Absolvovaná školení komunikačních dovedností a jednávání se zákazníky
  • Aktivní znalost německého nebo polského jazyka slovem i písmem na úrovní B2 nebo vyšší

Pracovní náplň

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí a správa získaných partnerů
  • Propagace a prodej produktů GSM KEY na českém a slovenském trhu
  • Spolupráce s obchodním a produktovým oddělením

Nabízíme

  • Odpovědnou práci v dynamickém kolektivu stabilní firmy
  • Motivační odměňování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Školení komunikačních dovedností a odborných znalostí

Mzda a benefity

  • Motivační mzda formou provize z prodeje.

Své nabídky posílejte na email marketing@sectron.cz